Hakkımızda

Gayrimenkul sektörünün son yıllarda hızla gelişmesiyle herkesin aklında hemen hemen ayni soru belirmeye başladı. İstanbul ' da nereden ev almalıyım? Özellikle Ataköy gibi merkezi ve güvenli bir semtte ev fiyatları bir çok kisi tarafından merak ediliyor. Biz Ataköy Ali Kemal Taş Emlak olarak yıllardır ofisimize gelen ve Ataköyde kira fiyatları veya Ataköyde 2+1 ev fiyatları ne kadar gibi sorular soran yüzlerce değerli müşterilerimize hizmet verdik vermeye devam ediyoruz

Hizmetlerimiz

Ali Kemal Taş Emlak olarak sizlere en doğru, en kaliteli, en anlayışlı hizmeti vermekle mükellefiz. Bu bağlamda yaptığımız işleri sizler için sıraladık.

Gayrimenkul ve Arsa Satımı
Sizler için en doğru gayrimenkulu veya arsayı bulur, sizin olması için aracılık ederiz. Eğer bir gayrimenkule ya da arsaya sahipseniz, doğru müşterileri bulmak ve onu pazarlamak için sizlere yardımcı oluyoruz.
Gayrimenkul Kiralama
''Pazarlık'' konusunda tüm ön yargıları kırıyoruz ! Gayrimenkul kiralarken en doğru kiracıyı en uygun daireye yerleştiriyoruz. Yaptığımız işlerde tarafsız olarak her iki tarafında kazançlı olabilmesi için bizimle çalışın !
Evrak Takip İşleri
Takip edilmesi gereken bir evrağınız, arsanız, gayrimenkulunuz mü var ? Bize bırakın biz ilgilenelim. Sizlere her aşamada detaylı rapor verelim.